zavřít

Fantasy sekaná v Onimusha: Dawn of Dreams

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Navzdory proklamacím známá Capcomácká série u třetího dílu neskončila, nicméně Onimusha 4 pro PS2 má být konečně plnohodnotným pokračováním a zcela novým pohledem na tuhle akční řadu, která je dle mého obecně poněkud přeceňovaná.

Pár informací z rozhovoru s producentem série Keijim Inafunem naznačuje, na co se můžeme připravit.
Nová Onimusha s podtitulem Dawn of Dreams především nabídne předělaný kamerový systém, s čímž souvisí i mnohem větší volnost pohybu. Větší svoboda při prostupu herními levely, definice vlastního kamerového nahlížení a také souboje, které už nebudou v klasickém samurajském stylu jeden na jednoho, to všechno zní docela slibně. Nicméně Inafune podotýká, že provedené změny nebudou až zase tak signifikantním krokem, jako tomu bylo v případě Resident Evil 4 (myšleno v komparaci s ostatními díly série).


Další Onimusha má být ještě akčnější projekt, než tomu bylo v minulosti, a příběh, potažmo lehké adventurní prvky mají výrazně ustoupit do pozadí. Mluví se o soustředění spíše na hardcore hráče, o novém designu a v tomto kontextu o dalším zasazení akce do starověkého Japonska, pročež se zde mají objevit historická jména a hlavní hrdina s komplikovanou minulostí. Na E3 budeme zcela jistě chytřejší, co že to v Capcomu zase kutí za "coin-opovku".
zdroj: IGN

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.