zavřít

Dragon Age 3 se prý poučí z chyb dvojky

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Dragon Age 2 nebyla špatná hra. To v žádném případě. Jen holt působila trochu uspěchaně a někteří hardcore fanoušci z ní nebyli tak nadšení, jako z prvního dílu. Naštěstí v BioWare nejsou žádní blbci a vědí, že některé věci v Dragon Age 2 nedopadly nejlíp. Na panelu během komunitní akce PAX East jmenovali tři zásadní věci, na které si hráči na fórech stěžovali nejčastěji: používání stále stejných lokací; bezvýznamná rozhodnutí; nemožnost vybavovat společníky. No a hádejte co. V Dragon Age 3 nic takového nebude.

Tedy ne snad, že by vývojáři na PAXu oficiálně oznámili Dragon Age 3. Schválně ještě před samotným panelem několikrát zopakovali, že se jedná pouze o nápady, které v budoucnu teoreticky použijí a že se nebaví o žádném konkrétním produktu. Buďme však realisté. Řeč je samozřejmě o dalším dílu Dragon Age, ať už bude mít v názvu tu trojku, nebo ne. Kreativní ředitel vývoje naznačil, že další Dragon Age bude mít lokace, které budou nové, svěží, epické a že to rozhodně nebude Kirkwall. Když už trojka zabrousí do městských prostředí, tak by mohly být inspirovány Francií. Protože tam mají sýry. Na což publikum reagovalo bouřlivým potleskem.

Rozhodnutí, která budete v Dragon Age 3 dělat, budou mít konečně pořádné dopady a do trojky se promítnou i vaše rozhodnutí z předchozích Dragon Age her. Výsledkem by mělo podle tvůrců být to, že hráči se nebudou cítit taženi příběhem kupředu, ale že oni sami budou mít kontrolu nad svým herním zážitkem. Navíc by měla mít vaše postava aktivní vliv na celý svět.

Vrátí se také možnost vybavovat vaše spolubojovníky. Dragon Age si chce i nadále zachovat ikonický vzhled výstroje i výzbroje a to jak pro hráče, tak samozřejmě i pro spolubojovníky. Brnění se také bude lišit od toho, jestli ho nasadíte na muže či ženu, ale i přesto si zachová své charakteristiky. A prý když půjde všechno dobře, tak by si mohli hráči měnit barvu a dokonce i materiál oblečení.

Tagy: Dragon Age (série) fantasy RPG

Zdroje: GameSpot

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.