zavřít

Disney oznamuje Lego: Pirates of the Caribbean

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360 PSP DS

- Preview autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud byste mysleli, že je kult Pirátů z Karibiku mrtvý, hluboce byste se mýlili navzdory tomu, že Disney jen nedávno zrušila slibně vypadající akční RPG Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned od Propaganda Games. Sice už se nevrátí Keira Knightley a Orlando Bloom, nicméně příští rok se ve filmu zjeví alespoň Jack Sparrow a není divu, že se Disney snaží celou značku, která začala jako atrakce v Disneylandu, prodat co nejvíce.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Vyústěním je oznámení hry ze série Lego z díly Traveller's Tales, kteří mají s hrami v podobě Lego kostek velké zkušenosti.

To, že Lego nemusí být „hloupost pro děti“ dokazuje třeba velmi povedené Lego Batman. Stejně jako v této hře, i v Pirátech z Karibiku by měla být k dispozici kooperace, která patří k hlavním trumfům Lego her. Ostatně Traveller's Tales i teď pracují na Lego hře, tentokrát na Star Wars: Clone Wars, které mají vyjít v lednu. „Piráti z Karibiku je globálně úspěšná značka založená na akci, dobrodružství a humoru, což skvěle sedí videoherní adaptaci Lego“, dí Graham Hopper z Disney.

Předlohu si (nepřekvapivě) pochvaluje i Tom Stone z Traveller's Tales a slibuje klasické pirátské dobrodružství. Trochu zarážející je počet hratelných postav, který dosáhl čísla sedmdesát. Zdá se, že půjde hrát za každého kaskadéra a komparsistu, kteří se v celé filmové sérii objevili.

Hra bude na PC, X360, PS3, Wii, DS a PSP a časově by se měla krýt s premiérou snímku Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, tedy přibližně v květnu 2011.

Tagy: playstation nintendo ds

Zdroje: VG247.com

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.