Další informace o Heroes of Annihilated Empires
zdroj: tisková zpráva

Další informace o Heroes of Annihilated Empires

20. 10. 2004 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Přede dvěma měsíci jsme vám poprvé představili novou RPG - Heroes of Annihilated Empires, kterou pro vás chystá ruský vývojářský tým GSC GameWorld.

Ten má úžasnou představu o tom, jak by měla hra vypadat - nejen že by měla skýtat velké taktické a strategické možnosti, nabízet nápaditý a rozsáhlý herní svět, ale také by měla zahrnovat ty nejoblíbenější prvky moderních RTS a RPG. Heroes of Annihilated Empires bude takovým pohádkovým světem se svou vlastní historií, legendami, prostě minulostí, která přináší dost podnětů a tajemna pro jeho další existenci. Celkově má jít o trilogii a toto je její první díl. Vydání této hry je naplánováno na poslední čtvrtletí příštího roku, přičemž v Evropě si ji GSC GameWorld vydají sami. V tuto chvíli je prý hotovo tak 30%.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Jak jsme vás informovali dříve, hra vás seznámí s několika odlišnými a v mnoha ohledech unikátními rasami - druidové, nemrtví, ledoví lidé, lidé, skřeti a démoni. Možná zde prý bude ještě jedna frakce, k jejímuž odhalení dojde někdy později. Všechny tyto rasy budou mít nějaké silné i slabé stránky. V každém případě váš výběr ovlivní celý následující průběh hraní. Každá hratelná frakce bude mít k dispozici něco okolo 13 až 17 jednotek. Herní svět budou okupovat také rasy neutrální. Bude jich 12 a každá z nich bude mít asi 5 až 8 různých typů jednotek. Hra jinak bude založena na velkých soubojích až 64 tisíc jednotek na mapu.

Velmi důležitou roli v této hře sehrají unikátní magické schopnosti každé frakce. Pro všechny rasy je bude prý připraveno přes 120 kouzel. Navíc, jejich použití se neomezí pouze na několik málo nepřátel. Budou zde i taková, která s přehledem vyřídí i stovky nebo tisíce vašich protivníků najednou. Některá kouzla budou i multifunkční, což znamená, že zatímco vašim nepřátelům výrazně uškodí, vaše jednotky vyléčí. Možností v magii bude skutečně mnoho. Kromě toho, jednotky některých z ras také budou schopny přeměny v jednotky nepřátelské, např. vampýři se budou umět proměnit v ženu nebo netopýra, vlkodlaci v různé jiné potvory, apod. Hra vám představí i nějaké velké speciální jednotky jako kráčející stromy, draky, aj. Fakticky je prý každá jednotka představitelem nějakého kmene, který se může pochlubit nějakými specifickými vlastnostmi a schopnostmi.

V Heroes of Annihilated Empires vás čeká single-playerová kampaň. Budete-li hrát postupně za všechny rasy, mělo by to být asi 15 misí plných nejrůznějších úkolů, abyste mohli neustále zdokonalovat všechny své schopnosti. Multiplayer bude hra obsahovat také. Bude to podobný systém jaký můžete znát např. z Cossacks, American Conquest, anebo který teprve uvidíte v Cossacks 2 - je to hra až pro sedm hráčů s možností kooperativní hry za jeden z národů, přičemž zahrát si budete moci přes LAN i Internet. Co se graficky týče, kombinují tvůrci 2D s 3D. Používají výrazně upravený engine z Cossacks 2.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články