zavřít

Charlie and the Chocolate Factory: The Videogame

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v srpnu má mít v českých kinech premiéru nový britsko-americký rodinný fantasy film s názvem Karlík a továrna na čokoládu, vzniknuvší na motivy populární dětské knihy Roalda Dahla.

V originále se jmenuje Charlie and the Chocolate Factory a režíruje ho Tim Burton. Jednu z hlavních postav - poněkud podivínského majitele čokoládovny jménem Willy Wonka - má ztvárnit Johny Depp (mimochodem, prý se pro svou roli nechal inspirovat známým zpěvákem Marilynem Mansonem). Jak už asi tušíte, o tomto filmu zde píšeme nejspíš hlavně proto, že podle něj vzniká také hra. Právě dnes došlo k jejímu odhalení. Asi vás nepřekvapí, že její název se shoduje s názvem filmu - Charlie and the Chocolate Factory. Aby se to ale nepletlo, nese navíc ještě podtitul The Videogame.


Charlie and the Chocolate Factory je vyvíjena pro PS2, Xbox, GC, GBA a PC. První tři konzolové verze vyrábí společnost High Voltage Software, verzi rpo GBA a PC si vzala na starost Backbone Entertainment. Vydání je naplánováno na červenec.

Ústředním hrdinou příběhu je chlapec Charlie Bucket. Spole s ním se můžete pokusit najít Zlatý lístek a ještě spolu s dalšími čtyřmi dětmi vyhrát cestu do Wonkovy čokoládovny za doprovodu proslulého a samotářského výrobce cukrdlat osobně. Čeká vás fantastické dobrodružství, během kterého budete prozkoumávat to neobyčejné prostředí továrny. Navštívíte i některé kolace, jež ve filmu neuvidíte, avšak v knize se o nich píše. Budete muset zjistit, co se stalo poté, co ty čtyři další děti kvůli své nenasytnosti doslova obrátily továrnu vzhůru nohama a pokusit se čokoládovnu zachránit, přičemž vám budou stát v cestě nejrůznější puzzle.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.