zavřít

Českou 4X strategie Children of the Galaxy už můžete vyzkoušet v early accessu

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Česká vesmírná strategie Children of the Galaxy vstoupila do fáze předběžného přístupu na Steamu přesně tak, jak tvůrci dříve slíbili. S tímto krokem prý počítali už od začátku vývoje a je to právě předběžný přístup, pomocí kterého chtějí společně s hráči hru vyladit a dokončit. Hra si v tomto rozpracovaném stavu pobude minimálně půl roku. Připomeňme, že jde o sci-fi tahovou 4X strategii, která se odehrává na hexech, v procedurálně generovaném vesmíru.

V aktuální verzi, která je na Steamu dostupná za 20 eur (cena za plnou hru bude vyšší), najdete funkční soubojový systém, výzkum, základní verzi diplomacie a průzkum galaxie. Logicky toho pořád hodně chybí, ale od toho je právě předběžný přístup a nadcházející měsíce, kdy bude Children of the Galaxy postupně obsahově narůstat.

Konkrétně se do hry dostane více ras, komplexní verze diplomacie společně se špionáží, pestřejší možnosti vítězství, rozšíření technologického stromu, lepší umělá inteligence, nástroj na tvorbu vlastní rasy a v neposlední řadě také více zvuků, hudby, grafiky, animací a efektů. Chystá se také lokalizace do dalších jazyků.

Vývoj Children of the Galaxy můžete sledovat na veřejném Trellu, zatímco zdrojové kódy umělé inteligence jsou volně přístupné na GitHubu. Žádný nový trailer k příležitosti vydání předběžného přístupu není, ale vývojáři vydali rovnou přes hodinu dlouhé záběry z hraní, na které se můžete podívat výše. Hru pak najdete na Steamu pod tímto odkazem.

Tagy: strategie sci-fi vesmírný vesmírná hra

Zdroje: Steampowered

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.