zavřít

Akční RPG Arc the Lad: End of Darkness

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tahle série už má hodně za sebou, nyní se její historie skrze konzoli PS2 obohatí o akční RPG, sice navazující na předchozí kapitolu v Twilight of the Spirits (známé postavy a lokace), nicméně zcela opouštějící zaběhnutý turn-based soubojový rámec.

Vaše mise, odehrávající se na nepřátelském území tedy bude klasický "hack’n‘slash", přičemž analog má definovat pohyb hlavní postavy v obraze a jednotlivým tlačítkům jsou přiřazeny individuální útočné aktivity.
Vedle klasických ataků si budete moci před bojem vybrat posléze až čtveřici speciálních schopností, kam mají patřit útočná kouzla či ozdravování. Vedle toho tu při vašem snažení budou participovat další postavy s podobnými schopnostmi, mezi kterými si podle všeho budete volit favorita do nastalé akce (každý se specializuje na jiný typ boje - na blízko, na dálku, atp.). Procházením rozličnými enemáky zamořených lokací a jejich likvidací se dočkáte zisku lepšího vybavení, počínaje zbrojí a konče různými magickými artefakty.


Navzdory lineárnímu příběhu Namco slibuje nějakých 50 hodin hraní v otevřených levelech, kde bude možné objevit spoustu prvotně skrytých míst a vedlejších questů. Zajímavě se jeví online podpora, kde půjde vzít vašeho hrdinu z rozehrané singleplayerové kampaně a v online, za účasti tří dalších hráčů, podstoupit částečně nové dobrodružství, neboť v online mají být exkluzivní mise. Vedle online kooperace tu bude i něco na způsob versus (čtyři proti čtyřem) a také podpora headsetu pro snadnější komunikaci.
zdroj: GameSpot

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.