zavřít

Zúčastni se Lenovo Counter-Strike: Global Offensive turnaje s dotací 20 000 Kč

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s předním výrobcem herních počítačů a notebooků Lenovo, a Intel Core i7 procesory 7. generace Kaby Lake připravil pro fanoušky eSportu online turnaj Lenovo Counter-Strike: Global Offensive Cup.

Lenovo CS:GO Cup se skládá celkem ze čtyř kvalifikačních turnajů, online finále a offline Grand finále, do kterého z kvalifikací postoupí čtyři nejlepší týmy. A jak se můžeš probojovat až do samotného offline Grand finále? Z každé kvalifikace se čtveřice nejlepších týmů, kvalifikuje do online finále, které se bude hrát systémem BO3. Poté čtveřice nejlepších si zahraje na offline Grand finále v RE-PLAY herně o krásný prizepool 20 000 Kč. Každá kvalifikace je otevřena pouze pro 32 týmů!

Chcete se účastnit turnaje a nemáte server? Nevadí! Zápasy proběhnou na oficiálních Grunex serverech od společnosti Fakaheda.eu. Z Grand finále bude připraven online přenos. Registrace do turnaje je zdarma!

Kvalifikace

Z každé kvalifikace postupují čtyři nejlepší týmy do online finále, které se koná 2. 4. 2017. Pozor počet míst v kvalifikaci je omezen na 32 týmů.

Termíny online kvalifikací

  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #1 – 20. 3. 2017
  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #2 – 23. 3. 2017
  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #3 – 27. 3. 2017
  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #4 – 30. 3. 2017

Registruj se na www.Grunex.com/LenovoCup právě teď

 ilustrace_2__lenovo-csgo-cup-pr

Online finále Lenovo CS:GO Cupu 2. 4. 2017

Online finále je pro 16 nejlepších týmů z kvalifikací. Online finále se hraje systémem single elimination BO3.

Grand finále Lenovo CS:GO Cupu - 8. 4. 2017

Grand finále se koná v RE-PLAY studiu, kam se dostanou čtyři nejlepší týmy z online finále. Celé Grand finále se hraje opět systémem BO3. Celé Grand finále bude poté streamované živě.

Prizepool

  • 1. místo – 9000 Kč
  • 2. místo – 6000 Kč
  • 3. místo – 3000 Kč
  • 4. místo – 2000 Kč

Kompletní pravidla najdete na stránkách jednotlivých turnajů na portálu www.Grunex.com, kde se turnaje uskuteční.

Registruj se na www.Grunex.com/LenovoCup právě teď a při čekání na turnaj se mrkni na novou řadu herních notebooků Lenovo Legion. Přinášejí ultimátní herní zážitek díky Intel Core i7 a Intel Core i5, procesorům 7. generace Kaby Lake.

Lenovo Legion Y520

 

Lenovo Legion Y720

Zdroje: Inzerce

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.