zavřít

Zúčastni se Lenovo Counter-Strike: Global Offensive turnaje s dotací 20 000 Kč

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s předním výrobcem herních počítačů a notebooků Lenovo, a Intel Core i7 procesory 7. generace Kaby Lake připravil pro fanoušky eSportu online turnaj Lenovo Counter-Strike: Global Offensive Cup.

Lenovo CS:GO Cup se skládá celkem ze čtyř kvalifikačních turnajů, online finále a offline Grand finále, do kterého z kvalifikací postoupí čtyři nejlepší týmy. A jak se můžeš probojovat až do samotného offline Grand finále? Z každé kvalifikace se čtveřice nejlepších týmů, kvalifikuje do online finále, které se bude hrát systémem BO3. Poté čtveřice nejlepších si zahraje na offline Grand finále v RE-PLAY herně o krásný prizepool 20 000 Kč. Každá kvalifikace je otevřena pouze pro 32 týmů!

Chcete se účastnit turnaje a nemáte server? Nevadí! Zápasy proběhnou na oficiálních Grunex serverech od společnosti Fakaheda.eu. Z Grand finále bude připraven online přenos. Registrace do turnaje je zdarma!

Kvalifikace

Z každé kvalifikace postupují čtyři nejlepší týmy do online finále, které se koná 2. 4. 2017. Pozor počet míst v kvalifikaci je omezen na 32 týmů.

Termíny online kvalifikací

  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #1 – 20. 3. 2017
  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #2 – 23. 3. 2017
  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #3 – 27. 3. 2017
  • Lenovo Counter Strike: Global Offensive Cup – Kvalifikace #4 – 30. 3. 2017

Registruj se na www.Grunex.com/LenovoCup právě teď

 ilustrace_2__lenovo-csgo-cup-pr

Online finále Lenovo CS:GO Cupu 2. 4. 2017

Online finále je pro 16 nejlepších týmů z kvalifikací. Online finále se hraje systémem single elimination BO3.

Grand finále Lenovo CS:GO Cupu - 8. 4. 2017

Grand finále se koná v RE-PLAY studiu, kam se dostanou čtyři nejlepší týmy z online finále. Celé Grand finále se hraje opět systémem BO3. Celé Grand finále bude poté streamované živě.

Prizepool

  • 1. místo – 9000 Kč
  • 2. místo – 6000 Kč
  • 3. místo – 3000 Kč
  • 4. místo – 2000 Kč

Kompletní pravidla najdete na stránkách jednotlivých turnajů na portálu www.Grunex.com, kde se turnaje uskuteční.

Registruj se na www.Grunex.com/LenovoCup právě teď a při čekání na turnaj se mrkni na novou řadu herních notebooků Lenovo Legion. Přinášejí ultimátní herní zážitek díky Intel Core i7 a Intel Core i5, procesorům 7. generace Kaby Lake.

Lenovo Legion Y520

 

Lenovo Legion Y720

Zdroje: Inzerce

Novinky na Alza.cz

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.