Vyhrajte tři krabice české deskovky Euthia: Torment of Resurrection
zdroj: DIEA Games

Vyhrajte tři krabice české deskovky Euthia: Torment of Resurrection

27. 5. 2020 10:09 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Euthia: Torment of Resurrection je česká stolní hra z žánru RPG zasazená do titulního fantasy světa ohrožovaného draky a mnohými jinými bestiemi. Její autoři se vydali hledat finanční výpomoc na Kickstarter, kde už vybrali přes 7 milionů korun na dokončení a výrobu svého roky vyvíjeného projektu. Kampaň končí za sedm dní, ale ještě předtím máte možnost vyhrát v naší soutěži jednu ze tří krabic hry.

Po soutěžících chceme zodpovědět následující sadu otázek, přičemž správné odpovědi jsou dohledatelné přímo na stránce právě probíhající kampaně hry Euthia: Torment of Resurrection. Ze všech soutěžících, kteří správně odpoví na všechny otázky níže, vylosujeme tři výherce, kteří dostanou stolní hru Euthia: Torment of Resurrection.

První vylosovaný se může těšit na nabouchanou Legendární edici s figurkami hrdinů a draka, speciálními kostkami, kovovými mincemi, pořadači a látkovými pytlíky. Druhý vylosovaný obdrží Deluxe edici s figurkami hrdinů a draka a třetí vylosovaný dostane základní edici hry Euthia.

Soutěž potrvá do pátku 29. května 2020 do 12:00. Výherce oznámíme později tentýž den a budeme je kontaktovat na emailu, který zadají do dotazníku níže. Berte na vědomí, že hry se budou v následujících měsících teprve vyrábět, takže se odměna nedostaví hned. Přejeme hodně štěstí!

V okně níže použijte posuvník či kolečko myši pro zobrazení všech otázek (nezapomeňte vyplnit jméno a email), případně přejděte na celý dotazník na tomto odkaze: https://forms.gle/4Wg8TxoxoRfuCz3o7.

Nejnovější články