Vyhrajte skvělé ceny a získejte zdarma náramek Games.cz i flashku mojeID!
zdroj: tisková zpráva

Vyhrajte skvělé ceny a získejte zdarma náramek Games.cz i flashku mojeID!

15. 12. 2015 9:56 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

S blížícím se koncem roku je tady opět speciální akce herního webu Games.cz a časopisu LEVEL spojená se službou mojeID. Letos vám v ní výměnou za plnohodnotnou registraci účtu mojeID nabízíme ZDARMA náramek LEVEL nebo Games.cz, který nebude možné získat jiným způsobem. Náramek od nás dostane každý, kdo bezplatnou registraci zdárně dokončí! Letos nově je součástí akce i velká soutěž o PlayStation 4, Xbox One nebo grafickou kartu NVIDIA Geforce GTX970, do níž rovněž zařadíme všechny zúčastněné.

A co pro to musíte udělat? Stačí si co nejdříve zaregistrovat účet mojeID na této stránce (můžete si vybrat mezi náramkem s logem Games.cz nebo LEVEL) a dokončit všechny registrační kroky, včetně vyplnění PIN3, který vám po registraci přijde poštou. Pozor, kompletní registraci (včetně zadání PIN3) musíte stihnout do konce tohoto roku!

8GB flashka od mojeID navíc!

Nemusíte se bát, že z vás tímto způsobem taháme osobní údaje, protože o účty mojeID se stará organizace CZ.NIC, která spravuje všechny české internetové domény. S mojeID účtem se pak můžete přihlašovat nejen na Games.cz, ale i na další weby na českém internetu.

S tím je navíc spojena další akce - pokud se se svým novým účtem přihlásíte na tři odlišné služby, které mojeID využívají, získáte navíc ještě 8GB flash disk přímo od mojeID. Více informací o této akci najdete na stránkách mojeID.

Pokud budete mít k průběhu registrace nějaké další dotazy (stručná nápověda), neváhejte psát na helpdesk@tiscalimedia.cz nebo volat na číslo 226 227 500.

Vybraný náramek vám přijde poštou automaticky na přelomu ledna a února příštího roku. Výherce soutěže, který si bude moct vybrat mezi PS4, XOne a grafickou kartou, oznámíme v Levelu 260 (vychází v Lednu) a rovněž i zde na Games.cz.

Nejnovější články