zavřít

Nový herní pořad od CZC.cz jde ve stopách Game Page

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

GEEKové z CZC.cz spouští vlastní pravidelný herní pořad GPTV, který každý měsíc přinese souhrn toho nejdůležitějšího, co se odehrálo v gamingu. Nastartovat nový formát jim pomohou ostřílení tvůrci legendárního herního pořadu Game Page. GPTV bude k vidění na facebookovém profilu, Instagram TV a youtubovém kanálu CZC.cz. V repríze pořad uvede i Mall.tv.

GPTV přinese prověřený mix herního zpravodajství a moderátorských vstupů. Základem obsahu každého dílu bude velká recenze aktuální hry, zpravodajství z herního světa a retro rubrika. “Cílíme na hráče, kteří nemají čas průběžně sledovat každou herní novinku.

Zato si rádi počkají, až jim to nejzajímavější naservírujeme v desetiminutovém přehledu,” vysvětluje dramaturgii pořadu jeden z jeho tvůrců, Jaromír Möwald, který má v CZC.cz na starosti právě gamingové projekty. Společně s ním bude na scénáři spolupracovat také herní novinář Ondřej Broukal a moderování se ujala Naomi Adachi, známá například z pořadu Dva3 České televize.

První díl GPTV bude vysílaný ve čtvrtek 28. 2. po 20:00 na facebookovém profilu a youtubovém kanálu CZC.cz.

Naomi_Adachi_GPTV_1

Tagy: inzerce

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.