Hardcore Henry baví tak, jak sliboval. A možná i víc
zdroj: Archiv

Hardcore Henry baví tak, jak sliboval. A možná i víc

26. 4. 2016 10:56 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Podle ukázek, traileru a dostupných informací bylo zřejmé, že film Hardcore Henry je jako první na světě natočený z pohledu první osoby ve stylu FPS, že to bude převratné, že pro hráče bude povinnost na něj zajít. Otázkou bylo, jestli to bude povinnost radostná, nebo jestli to bude bolet. První ohlasy jsou ale z velké části nadšené a shodují se, že to, co Hardcore Henry sliboval, to také splnil. 

Jen pár lidí muselo na předpremiérách opustit sál s nevolností, ti ostatní si užili 90 minutový masakr. Kamera opravdu ani jednou neopustí pohled hlavního hrdiny a zážitek je to tak intenzívní, že za chvíli už se hrdinou cítíte opravdu vy. Ano, vše podstatné z děje už jsme viděli v traileru, ale tady o děj vůbec nejde. Jako ve většině stříleček.

5 HH-SS-0708 zdroj: Archiv

Hardcore Henry nabízí to hlavní. Zábavu, hodně zábavy, dokonce neuvěřitelné množství zábavy. Divák ve fantasmagorickém tempu běhá, skáče, padá, střílí, rozdává i přijímá rány. Než se někde rozkouká, děj ho odkopne zas o kus dál.

V ruce se divákům prostřídá nůž, pistole, dvě pistole, kalach, AKáčko, těžký kulomet, granát i detonátor. Jeden kill udělá i urvaným stěračem. A taky štípačkama chytne chlapíka za nos a vodí ho před sebou jako štít při střílečce na schodech. A k tomu ve filmu nechybí sexuální obsah, sprostá mluva a nahota.

Hardcore Henry přidává i skvělý soundtrack a filmově ho drží spousta nápadů a vtípků. Navíc má i jedno skvělé taneční číslo. Jiří Pavlovský shrnul film slovy, že je to Stmívání pro chlapy. Nezbývá než souhlasit. 

Nejnovější články