Dubnové herní pecky, které zaručeně provětrají váš hardware
zdroj: Archiv

Dubnové herní pecky, které zaručeně provětrají váš hardware

14. 4. 2016 13:27 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Březen – za kamna vlezem, duben – ještě tam budem. Tak zní sice jarní pranostika, ale vy rozhodně za kamny nezůstávejte. Na CZC.cz na vás totiž čeká koňská dávka akce a zábavy. Ať už jste fandou akce, rally, hardcore RPG, plošinovek nebo adventur, v dubnu si rozhodně přijdete na své.

Quantum Break

S čerty nejsou žerty. A s časem už vůbec ne. Své by o tom mohl povídat hlavní hrdina nového akčního titulu Quantum Break od legendárního studia Remedy, které stojí například za sérií Max Payne. Podobně jako Max Payne má i Jack Joyce, do kterého se v novince vtělíte, čas pěkně na háku. Tentokrát nejde však pouze o epický “bullet-time”, ale o opravdové čachry s časoprostorem. Užijete si tak kompletní zastavení dění na omezenou dobu, které vám dá spoustu možností, jak své nepřátele obelstít. Jak už jsme mohli ale vidět na filmových plátnech a stránkách knih, tomu, kdo s časem manipuluje, často kontinuita značně zmasíruje pozadí. O tom, jak tomu bude v tomto případě, se můžete přesvědčit sami.

  • Vyšlo 5. 4.
  • Podporované platformy: XONE

quantum zdroj: Archiv

Dirt Rally

Nastartujte svůj stroj, vytočte motor do omezovače a natřete to soupeřům. Čeká vás totiž další díl graficky vyšperkované jízdy v rally automobilu. Britští Codemasters, kteří za tímto benzinem napumpovaným titulem stojí, ukázali, že tento žánr nezemřel. Naopak. Povedlo se jim totiž vytvořit hru, která připomíná časy jejich staršího díla Colin McRae Rally 2, které stále platí za jeden z nejpovedenějších rally simulátorů. Nastavili tak laťku opravdu vysoko a vy si můžete opět užít hodiny lomcování s volantem, oblaka prachu, věrohodné vlivy počasí a samozřejmě řadu vizuálních a technických vylepšení, které vymáčknou z vašeho železa maximum.

  • Vyšlo 6. 4.
  • Podporované platformy: PS4/XONE/PC

rally zdroj: Archiv

Dark Souls III

Z her určitě znáte nastavení obtížnosti jako je easy, medium a hard. Pak je tu ale ještě jedna obtížnost. A tou je Dark Souls. Při hraní Dark Souls máte totiž pocit, že vývojáři podepsali lukrativní smlouvu s výrobci léků na nervy a záměrně vytvořili hru, která šponuje limity vašeho sebeovládání na maximum. A nejenom váš mozek se pořádně zahřeje. Graficky se totiž třetí díl mrtvolné série opět povedl a jak to vypadá, obavy z kompletního přestavění herního systému byly neoprávněné. Hra si tak stále zachovává svou proslulou hratelnost hardcore RPG z předchozích dílů. Tak hupsněte do zbroje a připravte se na temnou akci.

  • Vyšlo 12. 4.
  • Podporované platformy: PC/XONE/PS4

darksouls zdroj: Archiv

Ratchet and Clank

Jestli milujete plošinovky a máte PlayStation, asi vám tuto velkolepou ságu netřeba představovat. Pokud ji však přece jenom neznáte, dá se popsat třemi slovy. Zábava, výbuchy a akce. Hrát budete za Ratcheta, což je vesmírná humanoidní kočkovitá šelma s mechanickým vzděláním, kterou doprovází ochranářský robot Clank. Úkol je jasný, vyvolat ve vás co nejvíce nostalgických pocitů (první díl totiž vyšel v roce 2002) a porazit zlo ve Vesmíru. Troufnete si na to?

  • Vyjde 20. 4.
  • Podporované platformy: PS4

ratchet zdroj: Archiv

Tales from the Borderlands

Advent je už sice dávno za námi, ale pořádnou adventuru si můžete vychutnat už 22. 4. 2016. Na konzole totiž vychází všechny epizody příběhů z Borderlands, odehrávajících se na planetě Pandora. Pokud původní Borderlands, ze kterých epizody vychází, znáte, jistě víte, že se jedná o akční FPS s RPG prvky v komiksové grafice. Tales from the Borderlands jde však cestou adventury, a tak si spíše než střílení a levelování užijete příběh, promyšlené dialogy a humor. Vybrat si budete moci ze dvou hlavních postav Rhyse a Fiony, se kterými prožijete celý příběh trochu jinak. Chybět nebude ani známý podivínský robot Claptrap.

  • Vychází 22. 4.
  • Dostupné platformy: XONE/PS4

borderlands zdroj: Archiv

Nejnovější články