zavřít

Tea Club #16: Jindřich „Rohlík“ Skeldal o svém RPG Brány Skeldalu 3

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V hlavě vývojářského veterána: Proč jsem se rozhodl udělat po téměř dvaceti letech další krokovací dungeon? Proč na mobil? Udělám ho i na PC? Jak se mají chovat nepřátelé? A co soubojový systém? Co kdyby se v Rovenlandu rozlilo moře? Baví mě psát knihy? A co dělat s tím Rohlíkem? A teď ještě odmakat rozhovor pro Games... Co jim tam asi tak řeknu? Nejen o těchto tématech mluví Jindřich v našem dalším Tea Clubu, který jako obvykle poskytujeme v audio i video podobě. Na video v článku se určitě podívejte, protože uvidíte (možná) zatím neuveřejněné ukázky ze hry Brány Skeldalu 3, ale za poslech stojí rozhovor s Jindřichem i v autě, tramvaji nebo ve vaně.

Brány Skeldalu: 7 mágů sice čerpá jednak z klasických dungeonů jako Wizardry, Legend of Grimrock nebo Eye of the Beholder, ale mytologie hry je ovlivněna další Jindřichovou tvorbou. Kromě her jsou to i knihy, z nichž více jak tisíci stránkový román Brány Skeldalu čeká na vydání, nebo legendární westerny jako Sedm statečných. Z naší půl hodinky se toho zkrátka dozvíte hodně. Takže neváhejte - dívejte se, nebo poslouchejte. Audio verzi tohoto Tea Clubu najdete za tímto odkazem.

Tagy: České hry RPG dungeon tea club

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.