zavřít

Sledujte poslední Fight Club Speciál k E3 s Milošem Bohoňkem a Davidem Vávrou

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

E3 nám končí. Tedy, ještě nekončí v USA, ale pro nás, tady v České republice už je to dojezd a zpracovávání doposud nevydaných zpráv. Patrik ještě běhá po výstavišti, ale my jsme ve videích řekli už asi vše, co k letošní E3 říci šlo. Tedy až na naše dva poslední hosty, jimiž je Miloš Bohoněk a David Vávra, který mimo jiné pracoval na hře Attentat 1942. Společně s nimi zasednou do posledního étrojkového speciálu Vašek Pecháček a Lukáš Grygar.

Oba hosté shrnou svoje dojmy z E3 a samozřejmě odpoví i na vaše případné dotazy, které můžete klást pokud možno do chatu u vysílání na Youtube (ty přes mail zařadíme spíše do příštího, už klasického, Fight Clubu).

Tagy: Fight Club Special E3 2018

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.