zavřít

Sledujte Hardware Club #39 s letní aktualizací herních PC sestav

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední herní sestavy jsme skládali v dubnu, od té doby se ale na poli hardware objevily nové grafické karty i procesory, takže je čas si o ně naše nabušená PC aktualizovat. Dojde ale samozřejmě i na novinky pro střední třídu a skrblíky.

Od jara pulty hardwarových obchodů obohatily nové procesory AMD Ryzen řady 3000, které dorovnaly a v lecčems překonaly Intel. Na poli grafických karet se objevily hned tři novinky u Nvidie cílící na hráče v podobě řady RTX Super s podporou ray tracingu.

Spolu s levnými paměťmi RAM a SSD disky tak může být přelom léta a podzimu ideální dobou, kdy sáhnout po nějakém tom upgradu, ať jste na nadcházející herní pecky náležitě připravení. Náš letní speciál startuje živě v 16:30 na YouTube:

Tagy: hardware pc sestavy Hardware Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.