zavřít

Sledujte Fight Club #456 o BioShocku, Darksiders, Sony i Nintendu

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oznámení nového BioShocku nemohlo některé z nás nechat chladnými, zatímco jiní členové redakce nehnuli ani brvou. Názorový střet nad budoucností oceňované série tak bude jedním z hlavních středobodů dnešního podcastu Fight Club s pořadovým číslem 456.

V polovině prosince toho už moc nevychází, ale i tak si probereme aktuální kousky. Konkrétně docela zajímavou a překvapivě povedenou akci Darksiders Genesis, u které se bavil Patrik. Zároveň nemůžeme v rychlosti neprosvištět čerstvá oznámení od Sony a Nintenda.

Tak jako každý Fight Club, i tentokrát nám můžete klást své dotazy. Ty můžete posílat emailem na adresu podcast@games.cz nebo je psát během živého vysílání do chatu na Mixeru.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.