zavřít

Sledujte Fight Club #455 o Star Wars Jedi: Fallen Order i GDS

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Star Wars Jedi: Fallen Order je tu s námi sice už několik týdnů a o recenzi se postaral Mr. Hlad, každopádně nám to v redakci nedalo. Star Wars máme rádi, a tak jsme se do předaleké galaxie podívali sami a jsme z ní nadšení. Nejvíc hře propadli Vašek a Jirka, kteří o hře vášnivě diskutují snad každý den, a proto si nemůžeme o nových herních Star Wars v dnešním podcastu nepopovídat.

Stejně tak nemůžeme nezmínit jednu z největších herních akcí v Česku – právě proběhnuvší Game Developers Session. Na tu jsme vás několikrát upozorňovali před samotným konáním akce a teď, když už je vše za námi, se na ni podíváme z pohledu účastníků. Na GDS jsme totiž nemohli chybět a vy se tak dozvíte, co zajímavého jsme viděli a jestli to má příští rok cenu třeba i pro ty, kteří nevyvíjí hry.

Na závěr se podíváme na vaše dotazy, které nám můžete jako vždy posílat na email podcast@games.cz a zcela nově je psát během přímého přenosu do chatu na Mixeru. Tam jsme se prozatím přesunuli z našeho YouTube kanálu (vysvětlení zde). Ale nebojte, Fight Club, stejně jako všechna ostatní naše videa, se objeví i na YouTube, jen tam prozatím nenajdete žádné živé vysílání – od toho nám aktuálně slouží právě Mixer.

Tagy: podcast akční 3rd person star wars third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.