zavřít

Sledujte Fight Club #446 s Lokim o Beat Saberu, PlayStationu 5 a Blizzardu

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blizzard. Kdysi ikona PC hraní, dnes kontroverzní firma, která zradila své vlastní hodnoty. O aktuálním průšvihu společnosti, která bude mít za pár týdnů BlizzCon, si budeme povídat společně s Lokim z Beat Games, jedním z tvůrců populárního Beat Saberu.

A když už Lokiho máme ve studiu, zeptáme se ho i na jeho nedávnou cestu do Ameriky na konferenci Oculus Connect, kde potkal řadu ikon a legend. Dojde samozřejmě taky na hru samotnou, kdy si popovídáme o aktuálním stavu Beat Saber, jak to Beat Games funguje, co se chystá...

Nezmínit nemůžeme ani konečně oficiálně pojmenovanou novou konzoli od Sony, která se dostane na trh příští Vánoce. Nástupce PlayStation 4 se bude jmenovat PlayStation 5 a jeho nový ovladač už nebude mít klasické vibrace.

Na závěr si posvítíme na vaše dotazy. Ty nám můžete posílat na email podcast@games.cz nebo se nás ptát během živého vysílání na YouTube.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.