zavřít

Sledujte Fight Club #441 o Controlu, Ancestorech a Gamescomu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dozvuky z Gamescomu nás budou provázet ještě několik dní, což je moc dobře. Konečně se totiž uvolňují záběry z očekávaných her, které byly dosud jen pro oči vybraných novinářů. Dnes se ke Gamescomu vrátíme a vyzpovídáme Patrika, který na místě vyzkoušel, co se dalo. Kromě toho si popovídáme i o nejnovějších velkých hrách.

Ancestors: The Humankind Odyssey je rozporuplná hra, což se z prapodivných ukázek dalo i čekat. Od nás si odnesla pětku, ale najdou se i tací, kteří se nebojí sáhnout po hodnotách těsně pod absolutním vrcholem, nebo naopak po ještě nižších číslech, než jsme dali my.

Zato Control je podle všeho výborná hra, i když na náš verdikt si kvůli pozdnímu dodání recenzí kopie musíte ještě chvíli počkat. Ale zdá se, že Remedy se podařilo vytvořit něco výjimečného, o čemž vám poreferuje značně nadšená Šárka.

A pokud vás zajímá cokoliv ohledně Gamescomu, neváhejte se zeptat. Většinu dojmů Patrika a Vaška už najdete na našich stránkách třeba po rozkliknutí Gamescom speciálu v horní části webu, ale ještě mají pár es v rukávu. Tak za půl hodiny na YouTube!

Tagy: pravěk akční sci-fi adventura historická střílečka third person Fight Club nadpřirozeno

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.