Sledujte Fight Club #441 o Controlu, Ancestorech a Gamescomu
zdroj: tisková zpráva

Sledujte Fight Club #441 o Controlu, Ancestorech a Gamescomu

28. 8. 2019 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Dozvuky z Gamescomu nás budou provázet ještě několik dní, což je moc dobře. Konečně se totiž uvolňují záběry z očekávaných her, které byly dosud jen pro oči vybraných novinářů. Dnes se ke Gamescomu vrátíme a vyzpovídáme Patrika, který na místě vyzkoušel, co se dalo. Kromě toho si popovídáme i o nejnovějších velkých hrách.

Ancestors: The Humankind Odyssey je rozporuplná hra, což se z prapodivných ukázek dalo i čekat. Od nás si odnesla pětku, ale najdou se i tací, kteří se nebojí sáhnout po hodnotách těsně pod absolutním vrcholem, nebo naopak po ještě nižších číslech, než jsme dali my.

Zato Control je podle všeho výborná hra, i když na náš verdikt si kvůli pozdnímu dodání recenzí kopie musíte ještě chvíli počkat. Ale zdá se, že Remedy se podařilo vytvořit něco výjimečného, o čemž vám poreferuje značně nadšená Šárka.

A pokud vás zajímá cokoliv ohledně Gamescomu, neváhejte se zeptat. Většinu dojmů Patrika a Vaška už najdete na našich stránkách třeba po rozkliknutí Gamescom speciálu v horní části webu, ale ještě mají pár es v rukávu. Tak za půl hodiny na YouTube!

zdroj: Archiv

Nejnovější články