zavřít

Sledujte Fight Club #424 o Borderlands 3

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Se začátkem května se pojí nepříjemné informační sucho, kdy si herní firmy začínají své největší pecky šetřit na červnovou E3 a novináři musí nešťastně paběrkovat. Naštěstí nás z něj tento týden zvládl vytrhnout Gearbox s novými záběry z hraní Borderlands 3. K tomu jsme se dočkali traileru na filmového Sonica, oznámení filmu Saints Row, očekávané premiéry Avengers: Endgame a největší bitvy v dějinách Game of Thrones.

Herní sucho tedy zachraňuje popkulturní závlaha, o které si v dnešním Fight Clubu budeme povídat. Zkritizujeme bitevní taktiku u Zimohradu a zkusíme vyřešit, jestli se na Borderlands 3 těšíme, nebo ne.

Buďte u toho s námi netradičně ve čtvrtek, tradičně od 16:00. Během živého vysílání nám můžete psát dotazy do chatu na našem YouTube kanále, nebo mimo něj na mail podcast@games.cz.  

Tagy: kooperace postapokalyptická

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.