zavřít

Sledujte druhý E3 Fight Club Speciál plný vzácných hostů

PlayStation 4 PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Totální šílenství nevinně označené dvěma znaky E a 3 pokračuje, vývojáři nám na hlavu sypou jedno oznámení za druhým, a kdo se v tom všem má vyznat? Samozřejmě herní experti, které jsme si i tentokrát do studia na Fight Club Speciál dotáhli hned ve čtveřici. Kromě našeho Petra s Lukášem dorazí ještě Petr Bulíř a Lukáš Macura.

Na přetřes samozřejmě musí přijít včerejší konference Sony, která se pochlubila s The Last of Us: Part II, Ghost of Tsushima nebo Death Stranding, ale chlapci určitě budou mít co říct i ke všem ostatním novinkám, které k nám během posledních pár dnů doputovaly z Los Angeles. A během toho rádi zodpoví i vaše dotazy, jež jim můžete pokládat buď v chatu na YouTube, nebo skrze e-mail podcast@games.cz.

Tagy: Japonsko stealth akční podcast 3rd person E3 2018

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.