zavřít

Hardware Club #27: AI neboli umělá inteligence – pokračování

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mysleli jste si, že téma umělé inteligence odbudeme jedním dvouhodinovým blokem? Ani nápad! V dalším díle Hardware Clubu se k AI ještě vrátíme. Zaspekulujeme si nad možnou budoucností po rozšíření umělé inteligence, ale mrkneme se i na něco prostšího: využití AI v herním hardware.

A pokud zbude čas, zabrousíme i k aktuálním novinkám, nebo alespoň jedné, která rozhodně stojí alespoň za krátkou diskuzi: před necelým týdnem vyšla grafická karta GeForce GTX 1660 Ti. Proč tak zvláštní označení 1660? A proč GTX, a ne RTX? Dozvíte se v 27. Hardware Clubu. Startujeme v 16:00 na YouTube.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: umělá inteligence AI GTX 1660 Ti strojové učení

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.