zavřít

Fight Club #99 HD: Tři už jsou skupina

Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Abychom náhodou Fight Club #99 neudělali lepší, než plánovaný stý podcast, který se bude natáčet netradičně až v sobotu příští týden, sešli jsme se tentokrát pouze ve třech. Pavel, Lukáš a Petr si v poklidné atmosféře blížící se bouře popovídali o nečekané genocidě ve World of Warcraft, rozebrali odchod Cliffa Bleszinskiho z Epicu, porvali se názorově o relevanci plošinovek Jazz Jackrabbit a Jill of the Jungle, no a nakonec se zamysleli nad tím, jestli BF: Bad Company je dobrý námět pro zábavný TV seriál z vojenského prostředí. Tentokrát se také soutěží o X360 originálku Resident Evil 6, takže pokud ji chcete, stiskněte play a poslechněte si otázku.

Jestli si pustíte stream tady v textu nebo v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. V soutěži tentokrát hrajeme o X360 verzi Resident Evil 6. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.