zdroj: Vlastní

Fight Club #479: Bohemka a zvířátka

3. 6. 2020 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Čínský Tencent koupil Bohemku. Čínský Tencent nekoupil Bohemku. Mezitím to samotná Bohemka buď nekomentovala, nebo komentovala stylem „nehodláme to komentovat“. Nakonec se ale vlastně nic nestalo. Údajně důvěryhodné zdroje podaly webu The Information lživou informaci, a byť to trvalo poměrně dlouho, sama Bohemka to nakonec oficiálně dementovala.

Ponaučení? Nevěřte všemu, co se na internetu píše. V dnešním podcastu se tak pobavíme nejen o Bohemce, ale také o naší práci se zdroji, jak to funguje v podobných případech a u čeho je dobré si dát pozor.

Z vážnějšího tématu přesedláme ale taky na jedno méně vážné, a tím jsou zvířátka. Ta nejsou ve hrách jen na okrasu, občas za ně taky hrajeme. V jakých hrách, proč a kde to bylo nejlepší? Nebo nejzábavnější? To si dnes všechno povíme, ale především se k tomu dostaneme skrze Maneater. A tím nemyslíme legendární pecku od dua Hall & Oates.

Tak jako v každém podcastu, i v tom dnešním můžete svou stopu zanechat také vy. Stačí nám napsat váš dotaz na email podcast@games.cz nebo se ptát v průběhu živého vysílání v chatu na YouTube, Twitchi či Mixeru. Začínáme v 16:00!

Nejnovější články