zavřít

Fight Club #411: Exodus Metra

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V předminulém týdnu se v herním světě staly hned dvě velké události. Dceřiná společnost Deep Silveru Koch Media nechala ze Steamu stáhnout nadcházející Metro Exodus a udělila roční exkluzivitu obchodu Epic Games a naše redakce vyrazila na koncert herní hudby Games vol. 2 do Rudolfina. Obě záležitosti jsme tedy museli probrat v novém Fight Clubu.

Ve studiu zasedli Aleš, Patrik, Šárka a Vašek. Poslední jmenovaný sice na koncertě nebyl, ale vykompenzoval to angažovaností v kauze Metra. 411. A došlo samozřejmě i na vaše dotazy a postřehy.

Audio verzi Fight Clubu #410 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: akční FPS first person postapokalypsa

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.