zavřít

Fight Club #409: Sbírání brouků s Janou "Yuffie" Kilianovou

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

409. podcast Fight Club jsme tentokrát venovali nejen aktuálnímu dění, ale především hostovi. Svoji podcastovou premiéru na Games si dnes odbyla Jana „Yuffie“ Kilianová. Kdo to je, na čem pracuje a co aktuálně hraje, se dozvíte ve videu, které najdete v článku.

S Yuffie jsme probrali například herní sběratelství, vývoj her z pohledu 2D grafika, jak fungují game jamy a další věci. Podívali jsme se ale také na novinky kolem Assassin’s Creed Odyssey, na údajné zrušení stále neoznámené Star Wars hry od EA, na filmy podle her a třeba taky na peprná obvinění točící se kolem Randyho Pitchforda.

Audio verzi Fight Clubu #409 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.