zavřít

Fight Club #404 o GDS, Steamu a Switchi s Pavlem Barákem

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Největší česká vývojářská konference Game Developers Session (GDS) se blíží, a tak jsme si tentokrát do podcastu prostě nemohli nepozvat jejího organizátora, Pavla Baráka. Ten prozradil všechno, co byste chtěli o GDS vědět – co to je, kdy a kde to je, a hlavně proč by vás mělo něco takového zajímat.

Společně s Pavlem jsme probrali i další aktuální herní témata, jako je například vstřícný krok Steamu k těm největším titulům a vydavatelům, nebo třeba Epic a jeho plány na otevření svého vlastního obchodu. Stručně si projedeme také to, co zrovna hrajeme, proč to hrajeme a proč se nám to líbí a nelíbí (zkoušeli jsme totiž už i Command & Conquer: Rivals). Samozřejmě došlo i na vaše dotazy

Audio verzi Fight Clubu #404 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.