zavřít

Fight Club #392: Vzpomínky na oslíky

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pojďme si všichni společně zavzpomínat na doby, kdy byla tráva zelenější, buchty sladší a grafika pixelovatější. Sony oznámilo PlayStation Classic, menší verzi staré dobré PS1 s dvaceti předinstalovanými hrami. Final Fantasy, Tekken, Wild Arms… Tohle nám v 392. Fight Clubu nemohlo uniknout.

Stejně tak došlo i na řecký Assassin’s Creed Odyssey, který si Šárka na vlastní prsty vyzkoušela a do světa z něj vyplula i úvodní ukázka bitvy u Thermopyl. Zbytek vysílacího času vyplnila volná diskuze na různá témata včetně vašich dotazů.

Audio verzi Fight Clubu #392 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Assassin's Creed (série) akční historická podcast 3rd person dobrodružná third person assassins creed E3 2018

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.