zavřít

Fight Club #374: Frakční klub

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

374. podcast Fight Club začneme zostra. Na přetřes totiž přijde očekávané a nadmíru povedené RPG Pillars of Eternity II: Deadfire. Vašek je v něm až po uši, už pro vás připravuje recenzi a o své dojmy se podělí i v podcastu.

Namísto předběžné „audio recenze“ ale očekávejte spíše stručné dojmy z hraní s debatou o frakcích v RPG, a nejen v nich. Deadfire je totiž zpracovává po svém, a to za diskuzi stojí. Stejně jako detailněji představená služba Nintendo Switch Online, ze které máme velkou radost (cloud savy!) a zároveň nás dokázala zklamat.

Z japonské korporace se pak podíváme do českých studií, konkrétně do toho, které pracuje na velmi specifické survival hře s názvem Volcanoids. Dojde ale taky na dojmy z hraní Lost Hero a další témata.

Nakonec se dostaneme i k vašim dotazům, které pište buď na email podcast@games.cz, nebo se ptejte během živého vysílání na chatu na YouTube.

Tagy: fantasy RPG podcast

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.