zavřít

Fight Club #366: Schrödingerův šnek

Windows MAC Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Kingdom Come přišlo Into the Breach. Některé členy redakce umí letos hry chytnout a opravdu dlouho nepustit, a to máme teprve půlku března. Into the Breach je nenápadná šedá myš, se kterou se jistě znovu setkáme na konci roku v nejedné kategorii Hra roku 2018. A právě Into the Breach bude jedním z témat aktuálního, už 366. podcastu Fight Club. 

Snad jen škoda, že si tuhle strategii nemůžeme zahrát třeba v MHD na Switchi. Majitelé nové konzole od Nintenda ale nemusí zoufat, protože o hry nouze není a nebude ani letos. Nintendo se před pár dny pochlubilo řadou nových oznámení, na která jsme si ve Fight Clubu taky posvítili. Také jsme se v rychlosti podívali na dvojici titulů Amid Evil a Under a Porcelain Sun. A samozřejmě jsme odpovídali i na dotazy, kterými jste čtveřici Vašek, Šárka a Adam zahrnuli. 

Audio verzi Fight Clubu #366 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.