zavřít

GamesPlay – hrajeme strategii Into the Breach od tvůrců FTL

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydání tahové strategie Into the Breach od tvůrců kultovního FTL provázejí po celém světě nadšené ohlasy, a my se jim ani nedivíme. Adam s Vaškem se sice nedostali nijak daleko, ale hra už je chytla do své obrněné mechanické pazoury a odmítá je pustit. A čím přesně je tak zaujala? Na to si budete muset počkat na náš GamesPlay.

Základní koncept Into the Breach je jednoduchý: mimozemšťané napadli planetu Zemi a hodlají vyhubit její obyvatelstvo. Jediný, kdo jim stojí v cestě, jste vy a vaše eskadra tří obřích mechů. Na malých mapách se snažíte ochránit mrakodrapy plné civilistů, a mise vám zaberou průměrně tak pět tahů. Ale má to samozřejmě jeden geniální háček. Vy za všech okolností víte, co vaši nepřátelé udělají, a všechna selhání tak tíží jen vaše bedra. Žádné vymlouvání se na nepřízeň osudu, na špatný hod kostkou!

Chcete našim dvěma generálům pomoci? Zamiřte na chat u videa na YouTube

  

Tagy: mimozemšťané permadeath

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.