zavřít

Fight Club #336: Zlé lootboxy

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co řeší herní firmy nedlouho před Gamescomem, a co na to konto řešíme my? Aleš, Vašek, Adam a Pavel se budou bavit o vlivu epizodického formátu na podobu her (hlavně z dlouhodobého hlediska) v návaznosti na dění okolo Hitmana. Rozeberou postupný přechod na předplacené herní služby, jako je třeba Netflix v branži filmové, a zamyslí se nad vlivem různé podoby loot boxů na design her v souvislosti s Middle-Earth: Shadow of War.

Na přetřes přijdou samozřejmě i jiná témata v souvislosti s vašimi dotazy, ať už z mailu, nebo z chatu. 

Audio verzi Fight Club #336 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: stealth akční RPG podcast 3rd person pán prstenů Fight Club otevřený svět

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  799 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.