zavřít

Fight Club #332: Vesmírné okno

Windows MAC

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že zombíci zalézají na léto do svých doupat a vylézají zase až s podzimním poklesem teplot? Ani omylem, jak dokazuje mix survivalu, strategie, RPG a simulace Zafehouse Diaries 2, který vám v dalším podcastu serveru Games.cz představuje Pavel. O čem se bavil, a co probíral v dalším průběhu Fight Clubu zbytek bojovníků ve složení Adam, Vašek a Petr?

Řešili jsme sandboxový projekt Space Odysey, inspirovaný vizí známého astrofyzika Neila deGrasse Tysona, který se nedávno objevil na Kickstarteru. Probrali jsme různé aspekty obsahového DLC Rise of the Necromancer pro Diablo III a zmínili jsme problém s nízkou obtížností tohoto přídavku. A v neposlední řadě jsme se věnovali realistickému pojetí boje ve strategii Steel Division: Normandy 44, kterou nyní Vašek hraje, potažmo jsme se podívali, jak chce boje v druhé světové zpracovat střílečka Hell Let Loose.

Audio verzi Fight Club #332 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: vesmír Indie simulace zombie druhá světová válka multiplayer FPS podcast střílečka realistická Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.