zavřít

Fight Club #323: Opičí destilát

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velmi rádi bychom se v 323. díle podcastu Fight Club bavili o novém dílu v sérii Call of Duty, ale protože k oznámení dojde těsně po skončení natáčení, necháme tento šťavnatý námět na příště. I bez něj se totiž máme o čem bavit. Jaká témata si Pavel, Aleš, Vašek a Petr připravili?

Pavel upozornil na kouzelné videoherní dobrodružství Figment, které kombinuje prvky adventury, akce a překvapivě i muzikálu. Na to konto se Pavel pozastavil nad netradiční kategorií videoherních muzikálů obecně. Petr s Alešem si vzali na paškál hru Ancestors: The Humankind Odyssey od tvůrce Assassin’s Creed Patrice Désiletse, která začíná v Africe před 10 miliony let. Lze navrhnout zajímavou hru, když v ní logicky nemohou být dialogy, zbraně, vozidla, a nakonec ani lidské bytosti? Právě o tom jsme se bavili, stejně jako o tom, jestli se e-sport může objevit na skutečné olympiádě, protože právě to se stane na panasijské olympiádě v roce 2022. Je hraní sport, není hraní sport? Uvidíte a uslyšíte sami, co si o tom myslí Vašek.

Samozřejmě jsme také odpověděli na vybrané dotazy z mailu i z chatu, a na závěr jsme vypálili další pravidlo Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Club #323 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.