zavřít

Fight Club #322: Hekající skála

PlayStation 4 PC Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě jednou se divákům a posluchačům omlouváme za zmatky ohledně Fight Clubu #321. Holt jsme se nechali vypéct updatem pro Windows 10, který z našeho vysílacího stroje udělal nepoužitelnou snůšku počítačových komponent. Všechno jsme ale v mezičase opravili, takže natáčení Fight Clubu #322 už probíhalo podle obvyklého scénáře. Co jsme v něm probírali, a jaké bylo obsazení?

Před kameru se tentokrát posadili Martin, Adam, Aleš a Lukáš jako moderátor, aby probrali třeba aktuální číslo magazínu Level, které vyjde na konci týdne. Dále se osazenstvo podcastu zaměřilo na nové informace o střílečce Star Wars Battlefront II, které se v mezičase objevily, a lze říci, že fanoušky Hvězdných válek spíše potěšily. Adam se zmínil o plošinovce Yooka-Laylee, a pobavili jsme se též o možné konkurenci pro Steam v podobě platformy WeGame od čínského giganta Tencent. A nakonec došlo i na vaše dotazy z chatu a z e-mailu.

Audio verzi Fight Club #322 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: akční multiplayer adventura plošinovka podcast star wars

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.