Fight Club #316: Degustace zakázána
zdroj: Vlastní
Podcast

Fight Club #316: Degustace zakázána

11. 3. 2017 11:55 | autor: Redakce Games.cz |

Tentokrát do klubovny serveru Games.cz usedla netradiční sestava – Martin Bach, Lukáš Macura, Miloš Bohoněk a Adam Homola. Hlavním tématem byla samozřejmě nová konzole od Nintenda, která nese jméno Switch. Miloš a Lukáš už Switch mají a tak se rádi podělili o svůj názor z pohledu aktivního uživatele a Miloš provedl i dekonstrukci zařízení. Nejde ale o jediné téma, kterému jsme se v tomto Fight Clubu věnovali.

Martin se tento týden vrátil z GDC v San Francisku, takže můžete čekat jeho reflexi, jak se tato konference povedla. Dojde také na jednání místopředsedy Pavla Bělobrádka se zástupci českých herních firem (psali jsme více zde) a Lukáš Macura přinese nejnovější informace ohledně vydání povedeného dungeonu The Keep na PC.

Audio verzi Fight Club #316 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články