zavřít

Fight Club #315: Neovlivnitelní

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K Fight Clubu s číslem 315 zasedla sestava Adam Homola, Pavel Dobrovský, Aleš Smutný a Vašek Pecháček. V diskusi logicky přišlo jako jedno z témat čerstvé a povedené RPG Torment: Tides of Numenera, které navazuje na odkaz Planescape Torment.

Ještě před Torment jsme se ale vrátili k Mass Effect: Andromeda. Ten vyjde 23. března a dojmy z hraní od Vaška jste si už mohli přečíst tady. Nový Mass Effect je ale téma nejen pro Vaška: původní trilogii hráli všichni účastníci podcastu a ne všichni jsou z příklonu k formátu Dragon Age: Inquisition nadšení, nad čímž se rozproudila debata skoro tak bouřlivá, jako o oblékání.

Pokud by vám nevyhovovalo video, Fight Club posloucháte při běhání, cestování či čemkoliv jiném, jeho audio verzi si můžete stáhnout odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi fantasy RPG podcast 3rd person third person Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.