zavřít

Fight Club #313: Vizuální zklamání

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows MAC Wii U Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je dobojováno. Minimálně v případě vyhlášení ankety Česká hra roku 2016, která vybírala nejlepší tuzemské herní počiny hned v několika kategoriích. Takovou událost jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít, a ve Fight Clubu #313 jsme si prošli výsledky. Sestava Pavel, Adam, Aleš a Martin se ale pozastavila i nad několika dalšími zajímavými událostmi uplynulého týdne.

Zmíněná skvadra probrala oznámené nahrazení Steam Greenlight systémem Steam Direct, což bude znamenat i úpravu plateb za umístění hry do nabídky Steamu. Pokusili jsme se také vzpomenout na naše první zážitky s internetem, když právě letos „slavíme“ výročí 25 let od zavedení internetu v České republice. A přihodili jsme i dojmy z několika her, potažmo odpovědi na vaše otázky z mailu a z chatu.

Audio verzi Fight Club #313 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.