zavřít

Fight Club #311: Jedeme do Afriky!

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Únor by měl být podle všech předpokladů herně docela slušně natřískaný měsíc. Ať už je řeč o open betách For Honor a Ghost Recon Wildlands, spuštění early access verze Conan Exiles nebo vydání Torment: Tides of Numenera či Sniper Elite 4. Právě proto jsme si o některých z těchto her povídali v dalším podcastu.

Moderování se ujal Pavel Dobrovský, témata rozebírali Aleš, Adam a Vašek. Všichni jmenovaní se zaměřili na spuštění early access Conan Exiles, vzájemně porovnali své dojmy z uzavřené bety For Honor, zmínili kickstarterovou kampaň postapo adventury Beautiful Desolation od tvůrců Stasis, ale i herní scénu v Africe. Ano, nějaká tam je. A jako obvykle osazenstvo odpovědělo i na vaše dotazy z mailu a z chatu.

Audio verzi Fight Club #311 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Afrika středověk akční sci-fi fantasy multiplayer survival adventura sandbox postapokalyptická crowdfunding šerm

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.