zavřít

Fight Club #292 HD: Věštění budoucnosti

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I kdybychom se nedívali do kalendáře, tak konec letních prázdnin a začátek září bezpečně poznáme – ze dne na den se totiž zvýšilo množství vydávaných her a zajímavých událostí okolo nich. Ty nejdůležitější podle nás jsme si jako obvykle probrali v našem podcastu Fight Club, tentokrát v tradiční sestavě Lukáš, Aleš, Adam a Petr.

zdroj: Archiv

Bavili jsme se dlouho a detailně o System Shock 3 - co Spector a spol. plánují nebo alespoň naznačují, co od hry čekáme, jaká podoba by se nám líbila, co je a není reálné. A podobně jsme se věnovali i chystané free to play verzi onlineovky EVE Online. A protože nám rozbor obou titulů zabral opravdu hodně času, vrhli jsme se poté hned na dotazy z mailu i chatu a pravidlo Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Clubu #292 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň

Tagy: komiks batman akční sci-fi RPG FPS first person válečná první světová válka

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.