zavřít

Fight Club #278 HD: Dům plný Doomu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K oválnému stolu v naší redakční klubovně usedli tento týden Pavel Dobrovský, Martin Bach, Aleš Smutný a Honza Olejník, aby probrali témata, která přinesl uplynulý herní týden. Všemi se při tom shodou okolností táhla jako červená nit problematika návratů hitů našeho mládí v čele s Doomem.

Svorně jsme zavzpomínali na to, co všechno nám Doom dal a vzal, ale především jsme se zamysleli nad tím, zda tvůrci z id Software dokázali v novém Doomovi nabídnout zážitek, který si v kontextu dnešních her najde své spokojené publikum. Martin navíc rozehrál i novou verzi své oblíbené amigácké plošinovky Shadow of the Beast, o které byla řeč také.

V další části podcastu jsme se podívali na objasnění termínu "git gud" a zamysleli nad tolerantností herní komunity obecně, třeba i v kontextu Total War: Warhammer. A celý Fight Club jsme pak uzavřeli upozorněním na zajímavý hold starým klasikám v podobě právě vycházející hry The Way.

V poslední části Fight Clubu jsme odpovídali na vaše dotazy z chatu i z mailu a nevyhnuli jsme se ani tradičnímu pravidlu Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Clubu #278 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: DOOM (série) peklo strategie horor akční FPS podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra DOOM (PC)

  DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální ...

  499 Kč Koupit
 • hra DOOM (PS4)

  DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální ...

  799 Kč Koupit
 • hra DOOM (Xbox ONE)

  DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.