zavřít

Fight Club #276 HD: Překladatelský oříšek

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Křeslo pro hosta při živém natáčení 276. podcastu Fight Club zaujal překladatel, korektor a lokalizační manažer Comgadu Filip "Aleth" Ženíšek, a určil tím ústřední téma podcastu. Filip strávil podstatnou část posledních tří let svého života překladem Zaklínače 3 či datadisku O víně a krvi, takže jsme se s ním bavili především o záludnostech překladu podobně velkých herních projektů. A přestože debata s Filipem byla natolik zajímavá, že se protáhla skoro na hodinu, došlo v dalším průběhu Fight Clubu i na jiná témata.

Aleš Smutný nadhodil téma nového Battlefieldu a jeho zasazení na bojiště 1. světové války, zatímco Martin Bach se rozpovídal o budoucnosti společnosti Disney ve hrách jako takových. Jestliže ve filmové branži se tomuto molochu nebývale daří, hry už zřejmě definitivně vypadly z oblasti jeho zájmu. Nezapomněli jsme však ani na vaše dotazy z mailu i z chatu, a na závěr přišlo tradiční pravidlo Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Clubu #276 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Zaklínač (série) fantasy dlc FPS podcast válečná Fight Club první světová válka

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.