zavřít

Fight Club #274 HD: Grafici útočí

PlayStation 4 Windows Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pavel Dobrovský odjel do Chorvatska na konferenci Reboot, Petr Poláček vyrazil do Říma zahrát si Uncharted 4 a v redakci tak na natáčení 274. Fight Clubu zůstal jen Martin s Alešem. A protože, když je moderátor i šéfredaktor pryč, myši mají pré, rozhodli jsme se této výjimečné situace využít a do naší klubovny jsme pozvali dva speciální hosty - naše grafiky Petra "Memoryho" Dragouna a Honzu Diblíka.

Vzhledem k tomu, že Honza i Memory jsou v posledních týdnech naplno ponořeni do hraní The Division, bude jedním z hlavních témat tohoto podcastu právě tato online RPG. Bavit se ale budeme i o nové expanzi pro Hearthstone, kterou už hrají Aleš i Honza a blok týkající se Blizzardu prodloužíme ještě o diskusi nad chystaným filmem Warcraft. Poslední novinkový blok obstará výstava E3. Ta se totiž nezadržitelně blíží a jedna firma za druhou postupně ohlašuje, co všechno na výstavě neukáže. Kdo přibyl na seznam tentokrát?

Druhou část Fight Clubu jste pak jako vždy řídili vy svými dotazy z mailu a chatu.

Audio verzi Fight Clubu #274 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: online fantasy free-to-play podcast karetní Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.