Fight Club #267 HD: Kumáni v zádech
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #267 HD: Kumáni v zádech

13. 3. 2016 1:55 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

V pořadí už 267. díl podcastu Fight Club jsme natáčeli výjimečně bez tradičního moderátora Pavla Dobrovského a ve třech. K redakčnímu inventáři v podobě Martina Bacha a Adama Homoly se přidal známý youtuber Martin Rota, kterého už jsme několikrát ve Fight Clubu přivítali, a pokaždé to stálo za to.

Mezi největší události uplynulého týdne patřilo bezesporu plánované uzavření studia Lionhead a s ním související zrušení hry Fable Legends. Na kdysi uznávané britské studio, které před dvaceti lety založil Peter Molyneux, jsme vzpomínali spíše v dobrém, a to přesto, že v druhé dekádě jeho existence už na prestiži značně ztratilo.

Příští týden Martin a Petr vydají do San Francisca na 30. ročník Game Developers Conference. V dalším bloku 267. Fight Clubu jsme se tedy této akci podívali na kloub - na jaké přednášky se nejvíce těšíme, jaké trendy budou vývojáři na GDC nejvíce řešit a samozřejmě i to, jak celou akci pokryjeme na Games.cz.

To Martin Rota se naopak z jedné velké akce nedávno vrátil - celý víkend strávil v polských Katowicích na Intel Extreme Masters, takže jsme se s ním pobavili o současnosti a budoucnosti esportu. A nevynechali jsme ani tradiční dotazy z mailu a z chatu.

Audio verzi Fight Clubu #267 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: youtube.com

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články