zavřít

Fight Club #267 HD: Kumáni v zádech

iPad iPhone Android PlayStation 4 PC 3DS MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pořadí už 267. díl podcastu Fight Club jsme natáčeli výjimečně bez tradičního moderátora Pavla Dobrovského a ve třech. K redakčnímu inventáři v podobě Martina Bacha a Adama Homoly se přidal známý youtuber Martin Rota, kterého už jsme několikrát ve Fight Clubu přivítali, a pokaždé to stálo za to.

Mezi největší události uplynulého týdne patřilo bezesporu plánované uzavření studia Lionhead a s ním související zrušení hry Fable Legends. Na kdysi uznávané britské studio, které před dvaceti lety založil Peter Molyneux, jsme vzpomínali spíše v dobrém, a to přesto, že v druhé dekádě jeho existence už na prestiži značně ztratilo.

Příští týden Martin a Petr vydají do San Francisca na 30. ročník Game Developers Conference. V dalším bloku 267. Fight Clubu jsme se tedy této akci podívali na kloub - na jaké přednášky se nejvíce těšíme, jaké trendy budou vývojáři na GDC nejvíce řešit a samozřejmě i to, jak celou akci pokryjeme na Games.cz.

To Martin Rota se naopak z jedné velké akce nedávno vrátil - celý víkend strávil v polských Katowicích na Intel Extreme Masters, takže jsme se s ním pobavili o současnosti a budoucnosti esportu. A nevynechali jsme ani tradiční dotazy z mailu a z chatu.

Audio verzi Fight Clubu #267 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.