Fight Club #259 HD: Moravský les
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #259 HD: Moravský les

16. 1. 2016 18:04 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Čtveřice Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Adam Homola a Aleš Smutný byla po dlouhé době první sestavou Fight Clubu, která se sešla při natáčení, a neusedla  přitom na naše černo-bílé pohovky. Navzdory novému uspořádání studia byl ale 259. tradiční - opět jsme se sešli , abychom probrali ty nejzajímavější herní novinky uplynulého týdne. 

Asi nejvíce pozornosti vzbudily zprávy kolem VR projektu Oculus Rift. Oznámení ceny a existence obchodu s aplikacemi vyvolala bouřlivé reakce herní scény a své jsme si k tomu řekli i my.

S Janem Kavanem z CBE Software jsme se pak spojili přes Skype, abychom se poptali na nečekaný nově oznámený projekt tohoto týmu nazvaný Someday You'll Retun. Petr s Alešem pak navázali na své bohaté redakční diskuse o novém Football Manageru, který oba soustavně hrají a řekli vám, proč byste se měli přidat i vy. Na závěr jsme se krátce podívali na slibný projekt The Fall of the Dungeon Guardians a zodpověděli vaše dotazy z mailu a chatu.

Audio verzi Fight Clubu #259 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: YouTube

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články