Fight Club #255 HD: Pláč a smích
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #255 HD: Pláč a smích

12. 12. 2015 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

S tvůrcem plošinovky Blackhole a autorem pořadu Indian Filipem Kraucherem usedli Martin Bach a Pavel Dobrovský v naší klubovně, aby natočili 255. díl podcastu Fight Club. A vzhledem k tomu, že minulý týden přinesl hned několik zajímavých událostí, o témata nebyla nouze. Ale ještě než jsme se zaměřili na aktuality, vyzpovídali jsme Fiolu ohledně chystaného vydání Blackhole na konzole a starostí, které portování hry na jiné platformy přináší.

V dalším průběhu Fight Clubu jsme se podívali do světa adventur. Nejprve jsme nakoukli do světa Dreamfall Chapters, ze kterého byli v prvních epizodách Pavel i Filip nadšení, ale pak přišlo zklamání. V dalším bloku jsme pak prodiskutovali oznámení Psychonauts 2 během vyhlášení Video Game Awards, a řeč přišla i na remake naší oblíbené adventury Day of the Tentacle. A závěr obstaraly tradičně vaše dotazy z mailu a chatu.

Audio verzi Fight Clubu #255 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: YouTube

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články