Fight Club #248 HD: Návraty do budoucnosti
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #248 HD: Návraty do budoucnosti

24. 10. 2015 15:02 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

K Pavlovi, Petrovi a Martinovi se ve 248. pokračování podcastu Fight Club připojil herní dopisovatel webu Novinky.cz David Ryneš a celá sestava dohromady probrala tři zajímavá témata, která v uplynulém týdnu nastolilo dění v herním světě. A protože David aktuálně hraje Halo 5: Guardians, první téma bylo jasné - jaké jsou jeho dojmy z návratu slavné FPS série?

Po povídání o Halo 5 jsme se vrhli na dvě zdánlivě podobné hry - One Live a Upsilon Circuit. Obě spojuje téma permanentní smrti, každá k němu ale hodlá přistoupit odlišným způsobem. Který z nápadů je podle nás lepší?

A závěr novinkového bloku pak obstaralo Nintendo, respektive spekulace webu Wall Street Journal o podobě jeho chystané konzole, kterou zatím známe jen po kódovým označením NX. Půjde o kombinaci handheldu a stolní konzole nebo nás Nintendo překvapí něčím úplně jiným? I o tom byla během naší diskuse řeč. 

Audio verzi Fight Clubu #248 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: YouTube

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články