zavřít

Fight Club #242 HD: Metař Metal Meta

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už 242. podcastový dýchánek s názvem Fight Club navštívil jako host Honza Olejník, který se zapojil do debaty s Pavlem Dobrovským, Martinem Bachem a Alešem Smutným. Navzdory tomu, že tři ze čtyř účastníků jsou v posledních dnech naplno ponořeni do Metal Gear Solid V: Phantom Pain, jsme se (marně) pokoušeli o opus magnum Hidea Kodžimy otřít jen okrajově diskusí o mikrotransakcích, které mnozí hráči v souvislosti s hrou kritizují. Zbytek rozboru nového Metal Geara si necháváme až na chystaný Fight Club speciál a v klasickém podcastu jsme se podívali i na jiná témata.

Přes téma o vzniku nového zábavního parku Ubisoftu jsme se dostali k debatě o záplavě zbytečných zpráv, které se v době Reditu a sociálních sítí šíří (nejen) herními médii. V druhém sledu jsme se pobavili o potenciálu netradiční hry Ant Simulator, která se z původního Ludum Dare prototypu promění v plnohodnotnou hru. A nevynechali jsme ani vaše dotazy z mailu a chatu.

Audio verzi Fight Clubu #242 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.