Fight Club #238 HD: Na GamesCom a zase zpátky
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #238 HD: Na GamesCom a zase zpátky

16. 8. 2015 12:17 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Když jsme minulý týden omylem natočili Fight Club takříkajíc "do zdi" a vzhledem ke špatné technické kvalitě jsme jej nemohli vypustit do světa, seděl s námi u jednoho mikrofonu i host. David Ryneš, který píše o hrách na web Novinky.cz, ale přijal naše pozvání i napodruhé, takže debata o nejzajímavějších hrách Gamescomu nakonec proběhla.

Spolu s Davidem se na černo-bílé pohovky posadili Petr Poláček, Pavel Dobrovský a Martin Bach, přičemž vedle samozřejmé Mafie III se bavili i o Quantum Break, Dark Souls III, Mount & Blade II nebo Scale Bound. A v druhé části podcastu jsme vyřídili i hromadu vašich dotazů, které za uplynulých 14 dnů přišly emailem.

Audio verzi Fight Clubu #238 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články